Izba Business

    Business izby poskytujú nadštandardné ubytovanie s pekným výhľadom na okolie. Nachádzajú sa na 4. a 5. poschodí. Príjemnú atmosféru v izbe vytvára harmonicky ladené zariadenie. Disponuje posteľou s rozmerom 200x190 cm. 

    Cena 1 osoba/Noc 85,00
    2 osoby/Noc 110,00

    Izba Štandard

    Hotel disponuje 36 izbami (72 lôžok) základnej kategórie Štandard, z čoho 2 izby sú bezbariérové. Všetky izby sú dvojlôžkové, so spojenými alebo oddelenými posteľami. Súčasťou izieb je aj minibar, ktorý sa napĺňa iba v prípade objednávky.

    Cena 1 osoba/Noc 65,00
    2 osoby/Noc 90,00

    Izba Rodinná

    V kategórií Rodinná izba ponúkame 10 izieb (20 lôžok), pričom 2 izby sú vždy vzájomne prepojené uzamykateľnými dverami. Izby sú dvojlôžkové so spojenými lôžkami. Izba je určená pre 2 dospelé osoby a 2 deti do 11,99 r. V izbách sa nachádza aj minibar, napĺňa sa iba v prípade objednávky.

    Cena Noc 150,00

    APARTMÁN

    V apartmáne má hosť k dispozícii dennú miestnosť s pracovným kútom a samostatnú spálňu s kúpeľňou. Apartmány sa nachádzajú na 3. a 4.  poschodí a poskytujú krásny výhľad na okolie. Pocit komfortu umocní príjemne ladený interiér a nadštandardné vybavenie apartmánu.

    Cena Noc 120,00

    Apartmán VIP

    Apartmán kategórie VIP je umiestnený na najvyššom 5. poschodí. Príjemným spestrením je výhľad na rieku Orava a priľahlé lesy. VIP apartmán Vás očarí moderným dizajnom interiéru, v ktorom sa snúbi elegancia, precíznosť a funkčnosť jednotlivých prvkov. Samozrejmosťou je denná miestnosť s pracovným kútom a spálňa s kúpeľňou.

    Cena Noc 140,00
    • Hotelovým hosťom poskytujeme raňajky formou bufetu grátis
    • Obed 3-chodový za príplatok 10,- €
    • Večera 3- chodová alebo formou bufetu 15-€
    • V cene izieb nie zahrnutý miestny poplatok vo výške 0,66 €/os/noc.
    • Doplnkové služby ubytovania: doplnkové lôžko, detská postieľka, pranie prádla
    • V hoteli sa nachádza kozmetický salón Zara
    • Na všetkých izbách sú bezpečnostné zámky na čipové karty
    • Parkovanie pri hoteli pre ubytovaných hostí grátis 
    • Hotel si vyhradzuje právo zmeny cien 
    • Cenník platný od 09.12.2017 do 09.12.2018
    • Obchodné a stornopodmienky

                                                         

     

     Cenník izieb na rok 2018

    Kapacita Hotela PARK**** je 166 pevných lôžok v 80-tich izbách,  dvoch apartmánoch a jednom  VIP apartmáne. Izby prešli kompletnou rekonštrukciou a ponúkajú pohodlie aj pre najnáročnejších klientov. Všetky izby sú s balkónom a nefajčiarske. Majú vlastnú kúpeľňu a sociálne zariadenie. Na všetkých izbách sú bezpečnostné zámky na čipové karty. Vybavenie a zariadenie izieb a hotelových priestorov je volené citlivo a harmonicky. Spája moderné línie s prírodnými prvkami podčiarknuté ľahkosťou a vzdušnosťou.