fbpx

Gastronómia

v mieste plnom
zážitkov

Kuchyňa pod vedením Stanislava Bajčiho
Sezónne špeciality
Kvalitné denné menu

 

Základom a´la carte je inšpirácia v tradičných slovenských jedlách, ktoré sú pripravované modernou gastronómiou. S dôrazom kladeným na čerstvosť a kvalitu je menu zostavené zo sezónnych potravín. Profesionálny prístup doplnený zmyslom pre detail vnáša do stolovania nové trendy, samozrejme pri zachovaní zdravého životného štýlu.

Pre nás stravovanie nie je len spôsob, ako sa zasýtiť, ale najmä príležitosť zažiť nezabudnuteľný kulinársky zážitok.

Dobrú chuť Vám želá šéfkuchár Hotela PARK****
Stanislav Bajči

Otváracie hodiny reštaurácie:

7:00 – 14:00
18:00 – 20:30

Bufetové raňajky

Len si predstavte ráno, keď sa nemusíte nikam ponáhľať. U nás v PARKu môžete každý deň začať tými najskvelejšími raňajkami a o nič sa nestarať, len si ich náležite užiť. Bufetové raňajky pre vás pripravujeme každý deň.

 

Denné menu

Kažý deň pre vás pripravujeme menu z najčerstvejších surovín, pripravované poctivo s dôrazom na zdravý životný štýl a modernú kuchyňu. Pozrite si aktuálnu ponuku denného menu.

Denné menu sa podáva každý deň od 11:00 do 14:00.
Obedové menu si môžete objednať telefonicky na čísle 0918 913 012. 


Nápojový lístok a vínna karta

Budeme radi, ak Vás osloví aj ponuka nápojov z nášho, kde nechýbajú chutné miešané drinky, smoothie, vynikajúce kávy a čerstvé, voňavé čaje. Pre milovníkov vína sme pripravili Vínnu kartu, ktorá obsahuje viac ako 40 kvalitných vín prevažne od domácich vinárov. Nechajte si poradiť od nášho profesionálne vyškoleného personálu a váš zážitok z výborného jedla bude o to väčší.