fbpx

Zažite pohodlie

83 izieb
166 lôžok
Moderné
vybavenie

Izba Štandard

Hotel disponuje 36 izbami (72 lôžok) základnej kategórie Štandard, z čoho 2 izby sú bezbariérové. Všetky izby sú dvojlôžkové, so spojenými alebo oddelenými posteľami. Súčasťou izieb je aj minibar (možnosť doplnenia minibaru na požiadanie na recepcii).

Vybavenie izby

90 € / 1 osoba / noc

120 € / 2 osoby / noc

Izba Business

Komfort izby poskytujú nadštandardné ubytovanie s pekným výhľadom na okolie. Nachádzajú sa na 4. a 5. poschodí. Príjemnú atmosféru v izbe vytvára harmonicky ladené zariadenie. Disponuje posteľou s rozmerom 200×190 cm. Súčasťou izieb je aj minibar (možnosť doplnenia minibaru na požiadanie na recepcii).

Vybavenie izby

100 € / 1 osoba / noc

130 € / 2 osoby / noc

Izba Family

V kategórii Rodinná izba ponúkame 10 izieb (20 lôžok), pričom 2 izby sú vždy vzájomne prepojené uzamykateľnými dverami. Izby sú dvojlôžkové so spojenými lôžkami. Izba je určená pre 2 dospelé osoby a 2 deti do 11,99 r. V izbách sa nachádza aj minibar (možnosť doplnenia minibaru na požiadanie na recepcii).

Vybavenie izby

180 € / izba / noc

Apartmán

V apartmáne má hosť k dispozícii dennú miestnosť s pracovným kútom a samostatnú spálňu s kúpeľňou. Apartmány sa nachádzajú na 3. a 4. poschodí a poskytujú krásny výhľad na okolie. Pocit komfortu umocní príjemne ladený interiér a nadštandardné vybavenie apartmánu. Súčasťou izieb je aj minibar (možnosť doplnenia minibaru na požiadanie na recepcii).

Vybavenie izby

150 € / izba / noc

Apartmán VIP

Apartmán kategórie VIP je umiestnený na najvyššom 5. poschodí. Príjemným spestrením je výhľad na rieku Orava a priľahlé lesy. VIP apartmán vás očarí moderným dizajnom interiéru, v ktorom sa snúbi elegancia, precíznosť a funkčnosť jednotlivých prvkov. Samozrejmosťou je denná miestnosť s pracovným kútom a spálňa s kúpeľňou. Súčasťou izieb je aj minibar (možnosť doplnenia minibaru na požiadanie na recepcii).

Vybavenie izby

150 € / 1 osoba / noc