MENU na tento týždeň

  SEZÓNNA PONUKA

  Pre všetkých milovníkov jari, náš šéfkuchár pripravil dellikatesné sezónne menu, plné chutných špecialít a surovín bohatých na vitamíny. Ponúkame Vám aktuálnu ponuku  Jarného menu.

  A´la carté

  V hotelovej reštaurácii na Vás čaká príjemné prostredie i vynikajúce jedlo, ktoré je pôžitkom pre všetky zmysly. Náš šéfkuchár Vladimír Vavák zostavil Á LA CARTE s použitím kvalitných surovín tak, aby sa prepojením ich vlastností dosiahla dokonalá chuť a Vy ste pri stolovaní u nás prežili gastronomický zážitok. 

  Prajeme Vám dobrú chuť!

  Vínna karta

  VÍNNA KARTA obsahuje viac ako 40 kvalitných vín prevažne od domácich vinárov. Nechajte si poradiť od nášho profesionálne vyškoleného personálu a Váš zážitok z výborného jedla bude o to väčší. 

  Nápojový lístok

  Budeme radi, ak Vás osloví aj ponuka nápojov z nášho NÁPOJOVÉHO LÍSTKA, kde nechýbajú chutné miešané drinky, smoothie, vynikajúce kávy a čerstvé, voňavé čaje.

  ACADEMY CULINAIRE THURIES

  Pre udržanie najvyššej kvality šéfkuchár hotela Vladimír Vavák, absolvoval svetoznámu školu varenia ACADEMY CULINAIRE THURIES. Absolvoval všetky kurzy vypracované renomovaným kulinárskym mágom Damienom Thuriesom a stal sa hrdým držiteľom certifikátu.

  MOlekulárna kuchyňa

  Ďalším svetlým míľnikom, pri neustálom vylepšovaní našich kulinárskych služieb, je získanie certifikátu MOLEKULÁRNA KUCHYŇA, pod záštitou renomovaného šéfkuchára METRO Vojta Artza. Hrdým držiteľom je náš gastronomický guru Vladimír Vavák. Veríme, že vaše chuťové poháriky ocenia našu túžbu po neustálom zdokonaľovaní.

  Prajeme vám dobrú chuť.

  Zo všetkých lások najúprimnejšia je láska k jedlu...

   

  G.B.Shaw

   

  .... preto sa snažíme vložiť svoje srdce do vytvárania gurmánskeho zážitku pre Vás.

   

  Základom a´la carte je inšpirácia v tradičných slovenských jedlách, ktoré sú pripravované modernou gastronómiou. S dôrazom kladeným na čerstvosť a kvalitu je menu zostavené zo sezónnych potravín. Profesionálny prístup doplnený zmyslom pre detail vnáša do stolovania nové trendy, samozrejme, pri zachovaní zdravého životného štýlu.

  Pre nás stravovanie nie je len spôsob, ako sa zasýtiť, ale najmä príležitosť zažiť nezabudnuteľný kulinársky zážitok.

   Dobrú chuť Vám želá šéfkuchár hotela PARK****

   

   

     

   

  Vladimír Vavák