Hotel PARK **** z rozhodnutia vlády Slovenskej republiky od 1. 1. 2021 dočasne ZATVORENÝ .

Gastronómia

v mieste plnom
zážitkov

Kuchyňa pod vedením Ľudmily Heinrichovej
Sezónne špeciality
Kvalitné denné menu

Základom a´la carte je inšpirácia v tradičných slovenských jedlách, ktoré sú pripravované modernou gastronómiou. S dôrazom kladeným na čerstvosť a kvalitu je menu zostavené zo sezónnych potravín. Profesionálny prístup doplnený zmyslom pre detail vnáša do stolovania nové trendy, samozrejme pri zachovaní zdravého životného štýlu.

Pre nás stravovanie nie je len spôsob, ako sa zasýtiť, ale najmä príležitosť zažiť nezabudnuteľný kulinársky zážitok.

Dobrú chuť Vám želá šéfkuchárka Hotela PARK****
Ľudmila Heinrichová

Bufetové raňajky

Len si predstavte ráno, keď sa nemusíte nikam ponáhľať. U nás v PARKu môžete každý deň začať tými najskvelejšími raňajkami a o nič sa nestarať, len si ich náležite užiť. Bufetové raňajky pre vás pripravujeme každý deň.

Ubytovaným hosťom budú raňajky podávané formou room servisu.

Denné menu

Kažý deň pre vás pripravujeme menu z najčerstvejších surovín, pripravované poctivo s dôrazom na zdravý životný štýl a modernú kuchyňu. Pozrite si aktuálnu ponuku denného menu.

Obedové menu od 15. 10. si môžete objednať “ so sebou“ telefonicky na čísle 0918 913 012 do 9:00 hodiny v daný deň. 

A’la carte

V hotelovej reštaurácii na vás čaká príjemné prostredie i vynikajúce jedlo, ktoré je pôžitkom pre všetky zmysly. Naša šéfkuchárka Ľudmila Heinrichová zostavila  A‘ LA CARTE  s použitím kvalitných surovín tak, aby sa prepojením ich vlastností dosiahla dokonalá chuť a Vy ste pri stolovaní u nás prežili gastronomický zážitok.

Detské menu

V Hoteli PARK**** myslíme aj na tých najmenších. Z nášho detského menu si určite vyberie každý malý maškrtník.

Nápojový lístok a vínna karta

Budeme radi, ak Vás osloví aj ponuka nápojov z nášho, kde nechýbajú chutné miešané drinky, smoothie, vynikajúce kávy a čerstvé, voňavé čaje. Pre milovníkov vína sme pripravili Vínnu kartu, ktorá obsahuje viac ako 40 kvalitných vín prevažne od domácich vinárov. Nechajte si poradiť od nášho profesionálne vyškoleného personálu a váš zážitok z výborného jedla bude o to väčší.